HAKKIMIZDA

Keyifli eğlenceli web mağazamıza hoş geldiniz:)

Ben Ayşegül sizlere birbirinden güzel ve şık trend ürünleri seçen, canlı yayınlarda ürünleri tanıtırken neşenize neşe katan, hikaye ve postlarda bolca mankenlik yapan, fırsat buldukça butikte satışta bulunan joker gibi nerde iş varsa orda olan genç kadın girişimci :)

Üniversite 2 yıllık pazarlama ile 4 yıllık İşletme bölümü mezunuyum. Ve okuduğum bölümün mesleğini yapmanın sevincini yaşıyorum:) 2 sene gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve 6 sene inşaat firması pazarlama bölümünde çalışma hayatım oldu. Derken 2017 yılında 25 m2 alanda butik açmaya karar verdim. (Burada iş yapamazsın kim görür kim alırları geçiyorum) Çok kısa sürede Küçücük alanda büyük işler başararak butiğimizi 100 m2 alana büyütüp, takı çanta ayakkabı bölümü de ekleyerek sizlere daha geniş ferah ve konforlu bir ortam hazırladık.2020 yılında eşim Armağan ile önce hayatlarımızı sonra da güçlerimizi birleştirerek Mr Lida erkek giyim mağazamızı açmaya karar verdik:))

Merhaba ben Armağan:)

Web ve sosyal medya mecralarında erkek bölümünde sık sık karşınızda olacak kişiyim.

Ticaret yapmak istememin sebeplerini örneklerini bir gün bir platformda geniş geniş anlatırım belki :)

Liseden sonra üniversite için açıkçası çok çabalamadım. Çünkü üniversite okumadan da bir yerlere gelebileceğime inanıyordum. Yanılmadım :)

Özel bir şirkette satış danışmanı olarak 1 yıl kadar çalıştım. Daha sonra Elektronik mağazacılık sektörüne yön veren bir firmadan teklif gelince geri çeviremedim ve satış danışmanı olarak işe başladım, 5 yılın sonunda mağaza yöneticisi olarak işten ayrılıp Erkek giyim mağazamızı kurduk.

 Evlilik zamanı geldi dedik ve biricik eşim Ayşegül ile hayatlarımızla beraber planlarımızı projelerimizi de birleştirdik. Erkek giyimde 1. yılı doldurmaya çok az kala mevcut mağazalarımızı web sitemizle birleştirip yeni projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler ile beraber markamızı büyütüp mağazalaşma yolunda emin adımlarla gideceğimize inancımız tamdır.

Her zaman yanınızda olduğumuzu ve sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Bölge halkına, sevenlerimize, eş, dost, akrabalarımıza ve takipçilerimize beğenileriniz, bizlere göstermiş olduğu ilginiz ve bizleri tercih ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız birlikte daha güzel günlere ve en trend ürünlere…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR